ارائه نرم افزارهای سازمانیشرکت فنی مهندسی تدبیر سیستم ایرانیان نوین به منظور دست يابي به حداکثر کارايي منابع و حداکثر تاثير کارکرد هر يک از واحدهاي سازماني، و ایجاد هماهنگي لحظه اي، فرآيندي و دقيق واحدهاي سازماني با يکديگر ، خصو صا برای سازمان هايي که به صورت هلدینگ یا گروهی با هم کار می کنند؛ خدمات و محصولات فن آوری اطلاعات را به سازمان ها و شرکت ها در حوزه های گوناگون ارائه می نماید. و با استفاده از بروزترین فن آوری ها، دانش موجود،متخصصان داخلی و با اتکا بر تجربیات بین المللی، سطح کیفی آن را ارتقا می دهد

ارائه نرم افزارهای سازمانی

سیستم برنامه ریزی منابع سازمان


تدبیر سیستم ایرانیان نوین به منظور کنترل و مدیریت تمامی منابع سازمانی در شرکت های تولیدی و خدماتی برای ارائه هرچه بهتر خدمات به مشتریان. سیستم های برنامه ریزی منابع سازمانی در قالب نرم افزاری مبتنی بر پایگاه داده های یکپارچه ارائه می نماید که جهت دستیابی به این ماموریت کلیه فعالیتهای سازمان را از بازرگانی، منابع انسانی، منابع مالی، تولید و عملیات اجرایی را به صورت فعال و درگیرانه مدیریت نموده و با اجرای الگوهای استاندارد اجرایی، فرایندهای سازمانی را نیز از نظر کیفیت کنترل می نماید.

مهمترین اهداف پیاده‌سازی سیستم برنامه‌ریزی منابع سازمانی کمترین هزینه، بالاترین کیفیت، بهترین سرویس در کمترین زمان می‌باشد که این مهم با اجرای کیفی فرایندهای بهینه به پشتوانه سیستم امکان‌پذیر است. انعطاف‌ پذیری بالا و امکان تغییر سریع رویه‌ ها براساس شرایط محیطی یا تغییر نیاز بازار، یکی دیگر از اهدافی است که سازمان‌ ها با پیاده‌ سازی منابع سازمانی به دنبال آن می‌ باشند. به طور کلی اصلی‌ ترین نیاز یک سازمان برای اجرای موفق یک برنامه استراتژیک، پیاده سازی یک سیستم برنامه‌ ریزی منابع سازمانی است تا بتواند با کنترل شاخص‌ های کلیدی عملکرد (KPI) روند دست‌ یابی به اهداف از پیش تعیین شده را به درستی انجام دهد.

مراحل طراحی نرم افزارهای سازمانی


1- مدیریت دانش پروژه ، در فاز تحلیل و طراحی سیستم ها، بایستی انجام شود، مدیریت دانش و انتقال آن از تحلیلگر به توسعه دهنده است. برای این کار شرکت تدبیر سیستم ایرانیان نوین از یک Wiki با نام Confluence استفاده نموده که اطلاعات مربوط به تحلیل و طراحی سیستم در آن نگهداری می شود.

2- پیاده سازی Agile-Scrun توسط سیستم JIRA

3- مدیریت ماژول ها و نسخه های نرم افزاری با استفاده از SVN (به عنوان Repository) و Maven (به عنوان ابزار ساخت پروژه با توجه به Dependency نسخه ماژول ها با هم)

4- ساخت محصول و Deploy در محیط مشتری توسط سیستم Jenkins

ارائه نرم افزارهای سازمانی
ارائه نرم افزارهای سازمانی
سیستم برنامه ریزی منابع سازمانی،تمامی سیستم های یک سازمان را به صورت یک ساختار یکپارچه و پایگاه داده های مشترک اجرا می کند، به عبارت دیگر عملیاتی نیست که در سازمان انجام شود و تراکنش آن در سیستم ثبت نگردد. به همین دلیل اطلاعات یکبار، مستند و در زمان اجرا ثبت شده و دسترسی سریع و مطمئن به اطلاعات ممکن می شود
اکثر سیستم های مدیریت اطلاعات (MIS) با هدف جمع آوری اطلاعات و تهیه گزارش هایی است که برپایه آنها مجموعه بتواند تصمیم گیری های مدیریتی انجام دهد، اما سیستم برنامه ریزی منابع سازمانی علاوه بر این هدف، تمرکز خود را بر تعریف فرایندهای سازمانی و اجرای سیستمی آنها در مجموعه می گذارد. با این روش ضمن دستیابی به گزارشهای مدیریتی بروز، با کنترل کیفی فرایندهای سازمانی، ضمن حذف نظرات و تصمیم گیری های شخصی، سازمان در یک روال توسعه دائمی فرایندهای سازمانی قرار می گیرد که در عملکرد و بهره وری سازمان بسیار موثر است.
برنامه ریزی استراتژیک یکی از نیازهای سازمان های پیشرو می باشد، اما باید پذیرفت مهم تر از برنامه استراتژیک، موفقیت در اجرای آن می باشد. حداقل نیاز موفقیت در اجرای یک برنامه استراتژیک امکان کنترل و سنجش میزان پیشرفت براساس شاخص های عملکردی از قبل تعیین شده است. تنها یک سیستم برنامه ریزی منابع سازمانی راه اندازی شده است که می تواند گزارش های فوق را به موقع تهیه و در اختیار مدیران قرار دهد. از طرفی با راه اندازی کامل سیستم برنامه ریزی منابع سازمانی، ساختار تولیدی تبدیل به یک شرکت در حال توسعه، پیشرو و با برنامه می شود.