سامانه نرم افزار آموزش مجازی آموزش الکترونیکی انلاین برای مراکز آموزشی و دانشگاه ها و آموزش از راه دور LMS تحت وب
 سامانه آزمون آنلاین الکترونیکی

جهت استعلام قیمت وخرید لایسنس محصول تماس حاصل فرمایید

پنل آموزش


مدیریت آموزش با ورود به پنل آموزش امکان مشاهده تعداد کل آزمون های برگزار شده،آزمون های پیش رو، تعداد کل دانشجویان و اساتید،همچنین لیست آزمون های تایید نشده مرکز با جزئیات آن ها شامل نام آزمون،استاد،زمان برگزاری،لیست کلاس ها،لیست دانشجویان و ... را خواهد داشت. لغو آزمون، افزودن آزمون،افزودن دانشجو به آزمون ،مدیریت زمان آزمون و ... برای مدیریت آموزش در این پنل امکان پذیر خواهد بود.

از جمله امکانات پنل آموزش ، مدیریت نقش بندی، مدیریت کاربران، مدیریت دانشجو، مدیریت اساتید، مدیریت مخزن سوالات، مدیریت آزمون ها، مدیریت نظر سنجی می باشد. میدیر آموزش در این پنل می تواند از واحد مانیتورینگ استفاده نماید. همچنین امکان گزارش گیری و مشاهده گزارشات وجود دارد.

پنل دانشجویان


از عمده امکانات این پنل دسترسی به کارتابل آزمون های پیش رو، تقویم آموزشی ،راهنمای آزمون،لیست کلاس ها ،لیست آزمون ها و جستجوی پیشرفته می باشد. از دیگر مزایای این پنل بهره مندی دانشجو از سیستم تیکتینگ ، پیگیری اعتراضات و مشاهده گزارش عملکرد است.

پنل اساتید


اساتید با استفاده از پنل اساتید قادر به طراحی آزمون می باشند.ازجمله امکانات این پنل برای اساتید،دسترسی به لیست آزمون های پایان ترم،آزمون های میان ترم ،آزمون های موقت،بانک سوالات،لیست مخزن اشتراکی دیگران،لیست کل اعتراضات،کلاس ها،دروس،دانشجویان می باشد.

از دیگر اختیارات اساتید در این بخش،افزودن بانک سوالات،ایجاد مخزن جدید،بررسی اعتراض ها،بارگذاری لیست دانشجویان،استفاده از سیستم مانیتورینگ و همچنین گزارش گیری می باشد