طراحی وب سایت اختصاصی فروشگاهی شرکتی خبری شخصی رزرو انلاین با پنل مدیریت کم هزینه بر حسب نیاز شما باهفت روز مهلت تست

طراحی وب سایت

با بهره مندی از فناوری های نوین و تلفیق هنر و تکنولوژی و آی تی در حوزه طراحی وب سایت به توسعه کسب و کارهای متنوع و متفاوت سازمانی و کشوری پرداخته و برای تمامی کسب و کارهای بزرگ و کوچک در زمینه طراحی وب سایت،از طراحی تا پشتیبانی پیشگام درخدمت رسانی به مشتریان شرکت هستیم.

طراحی وب سایت اختصاصی با خلاقیت های نوین آی تی


تیم برنامه نویسان ارشد شرکت با خلاقیت های نوین آی تی در خصوص وب سایت های سازمانی و کشوری بعد از تجزیه تحلیل سیستم ها به پیاده سازی و راه اندازی انواع سامانه های جامع مدیریتی و سازمانی به صورت اختصاصی با استفاده از پلت فرم های برنامه نویسی Java SE&EE،Php, Paython, My Sql, query,React, Sql, Xml,Linux , Windows Server ,Mac فریم ورکهای Spring MVC, Bootstrap, Laravel معماری Oop, Soap,Mvc,Mvp,Rest Api, Client-Server و تکنولوژی های بگ دیتای Hadoop, spark, Kafka می پردازد.

قابل ذکر است که این پروژه ها صفر تا صد توسط برنامه نویسان ارشد تدبیر سیستم ایرانیان نوین به انجام می رسد.

قیمت طراحی سایت اختصاصی به دلیل متنوع بودن نیازهای گوناگون کسب و کارها متفاوت می باشد.

برای درخواست سایت های اختصاصی می توانید با واحد فروش تماس حاصل فرمایید.

طراحی فروشگاه اینترنتی-آنلاین و سازگار با موبایلبرای طراحی ، پیاده سازی و ارائه فروشگاه های اینترنتی از سیستم مدیریت محتوای مجنتو ،ووکامرس،وردپرس و پرستاشاپ ،بسته به درخواست و نیاز مشتری بهره می بریم.

ازجمله مزایای این وب سایت ها ،هسته سبک،انعطاف پذیری و انطباق آن با شرایط و خواسته های مشتری،قدرتمندی بالا در زمینه مدیریت سایت ، سئو و بهینه سازی سایت،رابط گرافیکی ساده و آسان برای کاربران،مدیریت آسان بخش های مدیریتی وب سایت و همچنین زیبایی و جذابیت آن ها می باشد.

از مهم ترین مزایا و تفاوت های استفاده از وب سایت های طراحی شده توسط تدبیر سیستم ایرانیان نوین اخذ قرارداد پشتیبانی چندین ساله با مشتریان خود

همچنین بازگشت مبلغ پس از یک هفته در صورت نارضایتی مشتری می باشد.
تنوع طراحی وب سایت ها
در کنار طراحی وب سایت های تخصصی، وب سایت های ویژه ای برای دیگر مشاغل و کسب و کارها طراحی و اجراکرده ایم که از جمله این نمونه متنوع طراحی وب سایت ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:


طراحی وب سایت متنوع طراحی وب سایت متنوع خبری

طراحی وب سایت متنوع طراحی وب سایت متفاوت هنری

طراحی وب سایت متنوعطراحی وب سایت خلاقانه فرهنگی

طراحی وب سایت متنوعطراحی وب سایت متنوع سازمانی
طراحی وب سایت متنوعطراحی فروشگاه اینترنتی-آنلاین و سازگار با موبایل

طراحی وب سایت متنوعطراحی وب سایت متنوع مرحله ای

طراحی وب سایت متنوعطراحی وب سایت متنوع اشتراکی

طراحی وب سایت متنوع طراحی وب سایت متفاوت گردشگری